X
Ostatnie mieszkania
w sprzedaży

Informacje prawne

DES Henryk Dowgier, Anna Dowgier Spółka Jawna z siedzibą ul. Kronikarza Galla 5/1, 30-053 Kraków, zarejestrowaną w Sądzie Rejonowym dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000163457, REGON: 350025747, NIP: 677-000-49-59, tel: 12 637-92-92 fax: 12637-92-92 e-mail: office@des.krakow.pl

1. Przedstawione na stronie internetowej www.bo.krakow.pl wizualizacje, animacje oraz modele budynków maja charakter poglądowy.
2. Wygląd budynków oraz zagospodarowanie terenu mogą nieznacznie ulec zmianie na etapie realizacji. Zmianie nie ulegną istotne cechy świadczenia oraz funkcjonalność budynków. Wszelkie prawa zastrzeżone.
3. Prawa do używania, kopiowania i rozpowszechniania wszelkich danych i materiałów dostępnych na niniejszej stronie internetowej podlegają w szczególności przepisom ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o Prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 2006 Nr 90 poz. 631 z późn. zm.). Wykorzystywanie danych lub materiałów z niniejszej strony w jakichkolwiek celach wymaga każdorazowo pisemnej zgody spółki DeS.

4. Zarządca strony informuje, że w przypadku użytkowników, którzy zezwolili Google na połączenie historii ich przeglądarki internetowej oraz wykorzystywanych aplikacji z ich personalnym kontem Google, a także wyrazili zgodę na wykorzystywanie informacji z ich kont Google do personalizacji ogłoszeń i ofert pojawiających się w ich przeglądarce, Google użyje tych danych wraz z Twoimi danymi Google Analytics, by utworzyć i zdefiniować listy odbiorców remarketingu na różnych urządzeniach. Wykorzystując, tę użyteczność, Google Analytics będzie zbierać identyfikatory uwierzytelnione przez Google, czyli dane osobiste w Google, i będzie tymczasowo łączyć je z Twoimi danymi z Google Analytics, by utworzyć grupy odbiorców. Google Analytics będzie gromadzić identyfikatory uwierzytelnione przez Google, czyli dane osobiste w Google, i będzie tymczasowo łączyć je z Twoimi danymi z Google Analytics, by utworzyć grupy odbiorców.

 

 Szanowni Państwo,

w związku z wejściem w życie w dniu 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – tzw. „RODO” albo „GDPR”, wypełniając obowiązki nałożone na nas przez art. 13 RODO, przekazujemy Państwu najważniejsze informacje dotyczące ochrony Państwa danych osobowych.

Informacje te znajdują się w pliku do pobrania poniżej.

W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań proszę o kontakt z Inspektorem Ochrony Danych Spółki Panem Wojciechem Skrętem.

 


 

Pliki do pobrania: 
Skontaktuj się z nami
i poznaj swój nowy dom.
Wypij kawę i poznaj szczegóły oferty.  Czekamy na Ciebie
od poniedziałku do piątku, od 9 do 18, w sobotę od 10 do 15.


marker Biuro sprzedaży:  Kazimierza Wielkiego 51, 30-074 Kraków mobile+48 12 307 14 74


Klaudia Jodłowska · Office Manager